Брисбен. Свитолина вышла в четвертьфинал турнира

Украинская теннисистка взяла верх над хорваткой Аной Конюх

8224
21
Getty Images. Элина Свитолина

Украинская теннисистка Элина Свитолина обыграла хорватку Ану Конюх на турнире в Брисбене.

Для победы над Конюх Свитолиной хватило двух сетов: 6/3, 6/1. Матч длился 1 час 5 минут.

В 1/4 финала соревнований Свитоилна сыграет с пятой сеяной Йоханной Контой, которая вчера одолела Айлу Томлянович.

(1)

ВИДЕО. Костюк 1.5 часа тренировалась со Свентек на кортах Штутгарта
Теннис | 16 апреля 2024, 21:15 0

Марта на старте соревнований сыграет против Лауры Зигемунд, Ига будет защищать трофей

Реал нашел вратаря, который будет конкурировать с Луниным за место в старте
Футбол | 16 апреля 2024, 10:16 5

Филипп Йоргенсен может перейти в «королевский клуб»

Комментарии 21
parosss
Умничка!
SamojlovS
Конюх - не нынешний уровень Свитолиной. Вот матч с Контой - это будет настоящая "проверка на вшивость"!
desantnichek
Мягко говоря разбомбила свою соперницу) Молодец!
vit-2
Вітання з черговою перемогою Еліни.
Тільки подивився гру у запису: скажу чесно перша гра українки була цікавішою. Перша подача вже не така агресивна (3 ейси проти 11-ти у першому колі). Друга подача Світоліної - жодних покращень із минулим роком не видно: від 111 км, 123, 125... коротше тут ще працювати і працювати. Добре що в Конюх із подачею було ще гірше, ще й подвійних помилок багатенько....
Важливий момент був у першому сеті за рахунку 5-3 на користь Еліни, коли вона подавала на матч. Хорватка тоді не змогла реалізувати жоден із своїх 4-х брейкпонйнтів, а Еля змогла реалізувати свій перший же сетбол.
Перемога є перемога. Вболіваємо за подальші успіхи українки в Австралії.
Pavlo
Вот что значит на Новый Год оливье не объедаться!
vit-2
Все Конта здалась за рахунку 2-3. Таки дійсно травма...
Еліні успіхів і надалі.
vit-2
Перший сет 1-6. Відсоток першої подачі в Еліни < 50%, а на другій подачі 2 виграних м'ячі з 12-ти, тобто 17%. Навіть тренер за рахунку 1-4 не допоміг, що тут ще сказати? Хіба що надія вмирає останньою. У Елі безліч виграних матчів після програного першого сету, але тут поки все в одні ворота, боротьби в першому сеті не було.
vit-2
Еліна не реалізували 3 брейки в 4-му геймі 0-4 в першому сеті 1-10 віннерси, поки все сумно ((
vit-2
Конта вийшла на матч зарядженою і грає агресивно. А Еля, таке враження, про травму британки думає... Конта повела 3-0 з двома брейками, тому переламати гру на свою користь ще в першому сеті українці буде дуже складно. Надія тільки на бійцівський характер Еліни.