Торонто. Матч Свитолина - Мугуруса не был доигран из-за дождя

Первую партию украинка проиграла 4:6

Getty Images
© Getty Images

Четвертьфинальный поединок турнира WTA в Торонто между Элиной Свитолиной и Гарбинье Мугурусой будет доигран в субботу.

Поединок начался в пятницу, но соперницы сыграли только один сет, после чего вмешался дождь. Первая партия осталась за испанской теннисисткой – 6:4.

Возобновление матча запланировано на 18:00 по киевскому времени.

deN_92
      deN_92, 12.08.2017 09:42
    +4
    надіємся, що пауза піде на користь Еліні...

Ти смішний.
    С чего бы это, человек смешной если считает иначе? Значит, я тоже смешной, т.к. считаю также. После проигранной партии у человека больше настроя и рвения отыграться, и теннис это изначально психология. Только если Элина сможет настроиться в этот перерыв, она возьмет матч, на что мы все очень надеемся.
    Eurospring
      Eurospring, 12.08.2017 11:16
    +3
    ruslan17c, 12.08.2017 10:12 deN_92, 12.08.2017 09:42 надіємся, що пауза піде на користь Еліні... Навпаки невчасно перервали матч..після першого програного сету Еліна точно виграла б другий а так пауза ця скоріше всього піде на користь Мугурусі Ти смішний.

"Після першого програного сету Еліна б точно виграла другий" - ось чому.
    Вибач, я забув, що в тенісі перемога в другому сеті автоматично присуджується тенісисту(-стці), яка 1 сет програла.
    Крім випадків, коли матч призупиняють, звісно.
    ruslan17c
      ruslan17c, 12.08.2017 11:55
    -1
    Eurospring, 12.08.2017 10:23 ruslan17c, 12.08.2017 10:12 deN_92, 12.08.2017 09:42 надіємся, що пауза піде на користь Еліні... Навпаки невчасно перервали матч..після першого програного сету Еліна точно виграла б другий а так пауза ця скоріше всього піде на користь Мугурусі Ти смішний. С чего бы это, человек смешной если считает иначе? Значит, я тоже смешной, т.к. считаю также. После проигранной партии у человека больше настроя и рвения отыграться, и теннис это изначально психология. Только если Элина сможет настроиться в этот перерыв, она возьмет матч, на что мы все очень надеемся.

"Після першого програного сету Еліна б точно виграла другий" - ось чому.Вибач, я забув, що в тенісі перемога в другому сеті автоматично присуджується тенісисту(-стці), яка 1 сет програла.Крім випадків, коли матч призупиняють, звісно.
    Друже я слідкую за тенісом і особисто за Світоліною останні 5 років за цей час я передивився сотні тенісних матчів і майже всі матчі Світоліної бачив і коли я говорю що після першого програного сету вона точно виграла б другий я знаю що кажу але не бачу сенсу тобі щось роз'язнювати так як бачу що ти далекий від тенісу а тимбільше жіночого...тому мені з тебе смішно і з твоїх коментарів і думаю не тільки мені одному