СТАХОВСЬКИЙ: «Пропускаю матч збірної, щоб піднятися у рейтингу АТР»

Український тенісист розповів, чому пропустить матч Кубка Девіса

btu.org.ua. Сергей Стаховский
© btu.org.ua. Сергей Стаховский

Український тенісист Сергій Стаховський прокоментував відсутність провідних вітчизняних спортсменів у складі команди, яка зіграє матч другого раунду Кубка Девіса проти Португалії.

«Шановні друзі та вболівальники українського тенісу. На превеликий жаль ви вже знаєте, що я не буду відстоювати честь України у матчі проти збірної Португалії.

Протягом 11 років я зіграв 61 матч за збірну у 25 протистояннях. Для мене виступати за збірну України було,є і буде найвищою нагородою. Стояти під жовто-блакитним стягом є велика честь! Але й неймовірна відповідальність.

Нажаль Марченко й Долгополов травмувались...

Тому я вирішив пропустити цей матч і намагатимуся повернути втрачені позиції у світовому рейтингу АТР. Я дякую капітану збірної А.Медведеву та тренеру М.Філімі за розуміння моєї сутиації.

Бажаю хлопцям УДАЧІ! Я впевнений, що вони зроблять все можливе для перемоги», - написав Стаховський у Facebook.

Источник — Facebook.com

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Интересные факты
Комментарии
    Станислав Матусевич
    +1
    И подняться не получится, поскольку игры не показывает, но и против португальцев толку от него было мало по той же причине.
    Am-Shegar
      Am-Shegar, 30.03.2017 17:04
    -16
    На некоторых турнирах кричал Слава Украине, а сам отказывется выступать за сборную. Если для тебя честь, как ты говоришь, выступать за сборную, то ты должен ради своей страны пожертвовать рейтингом, тем более что матчи Кубка Девиса длятся 2-3 дня и турниров ещё будет достаточно, чтобы подняться в рейтинге.
    King King
      King King, 30.03.2017 17:07
    +6
    Am-Shegar, 30.03.2017 17:04
    На некоторых турнирах кричал Слава Украине, а сам отказывется выступать за сборную. Если для тебя честь, как ты говоришь, выступать за сборную, то ты должен ради своей страны пожертвовать рейтингом, тем более что матчи Кубка Девиса длятся 2-3 дня и турниров ещё будет достаточно, чтобы подняться в рейтинге.
    "ватан" ,а тебе то какое дело!
    он же не ответил -"Аршавин: "То, что мы не оправдали ваши ожидания, – ваши проблемы"
    King King
      King King, 30.03.2017 18:12
    +4
    Arius., 30.03.2017 18:00
    100% путлер виноват!
    в том,что ты такой-100% путлер виноват))))))))))
    diogendog
      diogendog, 30.03.2017 18:15
    -16
    снимок зачОтный. Наверное, взят с ВДНХ. Рабочий и Стаховский.
    King King
      King King, 30.03.2017 18:22
    +3
    diogendog, 30.03.2017 18:15
    снимок зачОтный. Наверное, взят с ВДНХ. Рабочий и Стаховский.
    Ху есть ВДНХ?
    diogendog
      diogendog, 30.03.2017 18:30
    -16
    King King, 30.03.2017 18:22


    Ху есть ВДНХ?

    The postament of Worker and Kolkhoz Woman
    King King
      King King, 30.03.2017 18:34
    +2
    diogendog, 30.03.2017 18:30
    King King, 30.03.2017 18:22
    Ху есть ВДНХ?

    The postament of Worker and Kolkhoz Woman
    повторяю-Ху есть ВДНХ?
    The postament of Worker and Kolkhoz Woman-есть памятник,Ху есть ВДНХ?
    diogendog
      diogendog, 30.03.2017 18:39
    -1
    The Vystavka Dostizheniy Narodnogo Khozyaystva (Exhibition of Achievements of National Economy).
    diogendog
      diogendog, 30.03.2017 18:40
    -2
    И не "ху?", а "вот из зе?"
    King King
      King King, 30.03.2017 18:41
    +1
    diogendog, 30.03.2017 18:39
    The Vystavka Dostizheniy Narodnogo Khozyaystva (Exhibition of Achievements of National Economy).
    Foreigner?
    King King
      King King, 30.03.2017 18:43
    +1
    diogendog, 30.03.2017 18:40
    И не "ху?", а "вот из зе?"
    "ху из" и не "хухуккуй"
    ruslan17c
      ruslan17c, 30.03.2017 18:47
    -1
    Він зараз в такій формі що і особо не допоміг би...а от якби був Долго і Стах то шанси на перемогу були б дуже високі!
    diogendog
      diogendog, 30.03.2017 18:49
    -2
    King King, 30.03.2017 18:41


    Foreigner?

    The links from wikipedia are not work on this site.
    King King
      King King, 30.03.2017 18:49
    +1
    ruslan17c, 30.03.2017 18:47 0
    Він зараз в такій формі що і особо не допоміг би...а от якби був Долго і Стах то шанси на перемогу були б дуже високі!))))))))))))))))))
    кто "Він зараз в такій формі що і особо не допоміг би"
    статья о Стаховском,а ты "ватан"-а от якби був Долго і Стах то шанси на перемогу були б дуже високі!
    так Стах и есть Стаховский!
    так кто не в форме?
    King King
      King King, 30.03.2017 18:51
    +1
    diogendog, 30.03.2017 18:49
    King King, 30.03.2017 18:41
    Foreigner?

    The links from wikipedia are not work on this site.
    "ватан"-What is your happiness
    diogendog
      diogendog, 30.03.2017 19:00
    -1
    King King, 30.03.2017 18:51


    "ватан"-

    Вижу, заработался уже пулять в слепую. Остынь.
    King King
      King King, 30.03.2017 19:07
    +1
    diogendog, 30.03.2017 19:00
    King King, 30.03.2017 18:51
    "ватан"-

    Вижу, заработался уже пулять в слепую. Остынь.
    "ватан" в слепую не получится!
    такое как ты не заметить нельзя!)))
    diogendog
      diogendog, 30.03.2017 19:17
    0
    King King, 30.03.2017 19:07
    diogendog, 30.03.2017 19:00
    King King, 30.03.2017 18:51 "ватан"- Вижу, заработался уже пулять в слепую. Остынь.

    "ватан" в слепую не получится!

    очёчки надень, стрелок.
    alekos59
      alekos59, 07.04.2017 21:19
    -1
    Стаховский - ты босота и У род с большой буквы У !!!