Майями. Долгополов проигрывает Джоковичу

Украинский теннисист уступил первой ракетке мира в трех сетах

4733
4
Украинский теннисист Александр Долгополов завершил свои выступления на турнире в Майями. В матче четвертого круга Долгополов в трех сетах проиграл первой ракетке мира сербу Новаку Джоковичу: 7-6 (3) 5-7 0-6.

Поединок продолжался 1 час 58 минут. На счету украинца 1 эйс и 4 двойные ошибки.

evgenika2010
Новак уже победил в 3-х сетах(7:6 4:6 6:0) Маррэя, получил 1000 очков и 900 тыщ бакинских, во время матча обругал какого-то фаната...а на Спорт юа ни слова! Почему так медленно с теннисом?
Саша! Не теряй мотивацию! И береги здоровье! Ждем тебя в 20-тке лучших!
Avatarr83
Дивився вчора вночі всю гру і був шокований наскільки Сашко став круто грати! Перший сет виграв на тай-брейку 7-3! Бігав по корту як скажений) Глядачі всі були в шоці від того як ганяє першу ракетку чувак з пів сотні)) Це треба було бачити! Другий сет думали що все стане на свої місця і Новак легко відіграє сет, але гра знов показала що Сашко подорослішав і може не скидати обертів, що і дозволило йому одразу взяти брейк і повести в рахунку 2-0 від чого Новак нестримався і зламав ракетку)) Потім при рахунку 4-1 вже в думках була сенсація, але серб почав додавати, менше помилятись, в свою чергу Сашко став частіше програвати на своїй подачі в результаті програв 5 геймів підряд і програв другий сет, хоча гра йшла до другого тай-брейку ..в перерві Сашко зробив медичну перерву, яка на жаль не помогла і весь третій сет він терпів біль і не міг вже протистояти гідно Новаку. Підсумовуючи гру скажу що це чи не перша гра, яка мені принесла масу задоволення від гри Сашка і була посправжньому дуже видовищною ! Можна лише подякувати Сашкові за достойну гру проти самого короля тенісу і думаю якби не травма то сьогодні була б сенсація на весь світовий теніс. Удачі йому в наступних матчах і головне здоров'я! Хай повертає нарешті собі місце в Топ-20
akkkrrraaa
После победы в первом, во втором сете Саня вел 3:0 потом 4:1.. а в последнем, после мед.паузы уже играл с небольшой травмой ноги, хотя как по мне, лучше бы снялся, чем баранку получил..
Вообщем с учетом не пиковой формы Сани, 2х часовой матч и выигранный сет у первой ракетки мира, очень даже не плохо